Co wiemy o trzecim sezonie „Heartstopper”?

Jak już wiemy od zeszłego roku, serial został przedłużony zarówno na drugi, jak i na trzeci sezon. Twórcy wobec tego faktu zostawili kilka wątków otwartych, aby wrócić do nich w przyszłości.

 

Mimo zapewnienia o kolejnym sezonie, nie znamy jeszcze daty jego premiery. Można jednak podejrzewać, że nie nastąpi to wcześniej niż w połowie 2024 roku.

Jednak do tego czasu autorzy zostawili nas z podejrzeniami, jakie tematy zostaną rozwinięte. Ze względu na fakt, że serial inspirowany jest na komiksach autorstwa Alice Oseman, fani przedstawili swoje teorie.

Ich zdaniem, ważnym wątkiem będą zaburzenia odżywiania Charliego. Ostatni odcinek drugiego sezonu jasno daje nam do zrozumienia, że do pokonania demonów przeszłości chłopaka jeszcze długa droga.

Cienie życia prywatnego Darcy zostają przedstawione dopiero pod koniec najnowszego sezonu, dlatego możemy się spodziewać rozwinięcia tego tematu.

W drugiej części sporą część czasu ekranowego poświęcono Isaacowi. Reprezentacja osób aromantycznych oraz aseksualnych jest dalej niewielka, w związku z czym będziemy mogli się przyglądać drodze chłopaka do poznania samego siebie.

 

Co chcielibyście zobaczyć w trzecim sezonie Heartstoppera?

0
Would love your thoughts, please comment.x