Mamy nowy zwiastun 2 sezonu „I Am Groot”!

Groot to jeden ze Strażników Galaktyki w uniwersum Marvela.

10 sierpnia 2022 roku miał premierę mini serial pod tytułem I Am Groot, opowiadający przygody małego bohatera.

Zawierał on 5 odcinków, z czego każdy trwał około 3 minuty.

Mogliśmy zobaczyć, jak drzewopodobna istotka spędza swój wolny czas. Zazwyczaj robi to, pakując się w kłopoty.

Jednak to nie koniec. Marvel Studios wypuściło zwiastun drugiego sezonu. Widzimy tam Groota, który jest jeszcze słodszy i bardziej chaotyczny. W nowym klipie bohater przemierza galaktykę i odwiedza różne planety. Od lodowych, aż po świątynne w stylu Indiany Jonesa. Groot również znajduje sobie ptasiego przyjaciela. Z pewnością możemy spodziewać się dużej ilości humoru.

Ponadto nie tylko my będziemy w roli obserwatora, co także widzimy na zwiastunie.

O czym opowie drugi sezon serialu?

Bohater zabierze nas w podróż po galaktyce za pomocą kolejnych pięciu animowanych odcinków. Ich długość się nie zmieni. Choć fabuła jest owiana tajemnicą, widzowie spodziewają się, że Groot wprowadzi więcej chaosu i zamętu. Dołączą do niego także nowi przyjaciele, poznani w trakcie jego wycieczek.

Jest to produkcja mocno wyróżniająca się na tle pozostałych realizacji Marvela. Odcinki są jedynie luźno powiązane z całym uniwersum. Osobiście uważam to za przyjemny serial. Lekki i zabawny, a dodatkowo z piękną grafiką.

Mimo iż nie każdemu przypadł do gustu, sądzę, że warto czasem odpocząć i włączyć sobie taką mini produkcję o najsłodszym ze Strażników Galaktyki.

Za krótkometrażówkę odpowiada Kirsten Lepore. A już 6 września będziemy mogli oglądać serial na Disney+.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x