Czasostrefa popiera #SaveDaredevil!

Fani Daredevila opublikowali wiele grafik na Instagramie, aby wesprzeć akcję #SaveDaredevil, która odżyła po powrocie praw do Diabła Stróża do Marvela. Wierzcie mi, są świetne!

Albo nie wierzcie, zaraz Wam je przecież pokażę. Dzieła inspirowane najpopularniejszym bohaterem Marvela na Netflixie nadal zalewają media społecznościowe w ramach kampanii #SaveDaredevil. Po tym, jak w zeszły weekend prawa do postaci powróciły do ​​Marvela, fani zebrali się, aby wznowić trend hashtagu #SaveDaredevil na Twitterze. Jest nadzieja, że ​​Disney przywróci oryginalną obsadę i zachowa ciemniejszy ton produkcji. W serialu Charlie Cox grał Matta Murdocka u boku Deborah Ann Woll, Eldena Hensona i Rosario Dawsona.

Daredevil był emitowany w serwisie Netflix przez trzy sezony, począwszy od 2015 roku. Program był częścią szerszej próby zbudowania wspólnego uniwersum programów Netflix Marvel, z miernymi wynikami. Krytycy chwalili Daredevila, Luke’a Cage’a i Jessicę Jones, ale Iron Fist nie zażarł. Zespół bohaterów w The Defenders był mocno nijaki, choć adaptacją cieszyli się  fani. Jednak Netflix ostatecznie anulował uniwersum, a Disney uruchomił własną usługę streamingową Disney +.

#SaveDaredevil” na początku było kampanią fanów, która miała na celu uratowanie serialu, mimo obwieszczenia Netflixa. Warto dodać, że podobny hashtag przyniósł pozytywny skutek w przypadku Lucyfera, choć w przypadku Gwiazdy Zarannej to właśnie Netflix uratował produkcję. Co do Diabła z Hell’s Kitchen, Venomhology, Mizuriau, Bosslogic oraz Ricojr wzięli sprawę w swoje ręce i stworzyli wspaniałe grafiki promujące postać Marvela. Zobaczcie sami!

#savedaredeville

Najtrudniejszym aspektem przeniesienia Daredevila Netflix do Disney + jest ton programu. Seriale Disneya są bardzo skoncentrowane na treściach rodzinnych, podczas gdy programy Netflixa pozwoliły na bardziej dojrzały ton. Produkcje nie powstrzymywały się od przemocy ani wulgarnego języka. To coś, co Disney nie chciałby wprowadzić na swojej platformie streamingowej. Mimo wszystko fani nie przestają marzyć o powrocie ich ulubionej postaci. A co Wy na to? Chcielibyście powrotu Matta Murdocka i załogi? Czekam na Wasze komentarze!

0
Would love your thoughts, please comment.x