Czy Wanda zdoła odkupić winy w „Avengers: Tajne Wojny”?

Piąta część przygód o Mścicielach może dać Szkarłatnej Wiedźmie szansę na odpokutowanie win.

Elizabeth Olsen występuje w tej roli od drugiej części przygód Avengers. Choć mogliśmy ją zobaczyć wcześniej w scenie po napisach do filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Fani bardzo polubili kobietę i jej bogatą historię. Jest chyba obok Thora osobą, która doświadczyła w życiu najwięcej cierpienia zarówno spośród wszystkich superbohaterów, jak i antagonistów. Kulminacyjny moment nastąpił w sequelu przygód Doktora Strange’a, gdy w grę wchodziło zagrożenie w multiwersum. Przedstawiamy Wam teorie, jak Wanda mogłaby odkupić swoje winy wyrządzone we wspomnianej produkcji.

Pokonanie Kanga Zdobywcy

Szkarłatna Wiedźma jest potężną postacią w uniwersum Marvela, silniejszą nawet od Najwyższego Czarodzieja. Jej moce i umiejętności na pewno przydałyby się w walce z głównym złoczyńcą całej sagi. W kulminacyjnym filmie, który ukaże się w 2026 roku, mogłaby stoczyć epicki pojedynek z Kangiem. A gdyby połączyła siły ze Strange’em, znacznie wzrosłyby szanse na jego pokonanie. Mogłaby nawet poświęcić własne życie dla ochrony bliskich, jakimi są Avengers.

Wprowadzenie mutantów

W komiksach Wanda była córką Magneto, jednego z liderów mutantów. Sama aktorka wyrażała chęć, aby przy jej pomocy wprowadzić tę znaną fanom grupę bohaterów. Dzięki multiwersum studio mogłoby umieścić X-Menów w głównej osi czasu. Szkarłatna Wiedźma z innego uniwersum mogłaby zaangażować do walki z Kangiem mutantów. Ich świat zapewne przestałby istnieć w wyniku starć, a nowym domem stałaby się dla nich Ziemia 616.

Teorie fanów nie mają granic i powstają coraz to nowsze pomysły na przyszłe wydarzenia Kinowego Uniwersum Marvela. Jednak ostatecznie, aby przekonać się, co wymyślili dla nas twórcy studia, przyjdzie nam czekać do 2026 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x