DC Slate Unveiled: nowy Batman, Supergirl, Zielona Latarnia i wiele więcej

Szefowie DC Studios podzielili się dziesięcioma projektami i nie tylko!

Zapowiedziano nowy film o Batmanie bez Roberta Pattinsona. Pałeczkę przejmie syn Bruce’a Wayne’a. A nowa produkcja o Supermanie ma pojawić się 11 lipca 2025 roku.

A o to plany DC Studios na najbliższe lata:

Creature Commandos: Siedmioodcinkowy serial animowany, napisany przez Gunna, już jest w produkcji. Na chwilę obecną nie obsadzono jeszcze osób, które będą użyczać głosu animowanym postaciom.

Waller: Spin-off serialu HBO Max Peacemaker. Viola Davis powróci jako bezwzględna szefowa rządowej grupy zadaniowej. Produkcja jest pisana przez Christal Henry i Jeremy’ego Carvera.

Superman: Legacy: Od człowieka ze stali rozpocznie się nowy plan stworzenia DCU. Historia filmu będzie przypominała serial Smallvile — opowieść o dorastaniu i odkrywaniu mocy przez Clarka Kenta.

Lanterns: Choć chęć stworzenia produkcji telewizyjnego poświęconej Zielonej Latarni przez Grega Berlantiego został porzucony, tak w wersji kinowej nie. Filmowa adaptacja będzie bardzo podobna do True Detective. Safran określił ten film jako jeden z najważniejszych produkcji, nad którą pracują.

The Authority: Pełnometrażowa produkcja o zespole superbohaterów stosujących dość ekstremalne metody ochrony planety. Film ma zostać odświeżony.

Paradise Lost: HBO Max opisuje tę produkcję jako dramat w stylu Gry o Tron. Akcja będzie się rozgrywać na wyspie samych kobiet — miejscu narodzin Wonder Woman. Zapowiada się dużo politycznych intryg i walk o wpływy.

The Brave and the Bold: Wprowadzenie nowego Batmana w DCU. Historia skupi się na Damianie Wayne’a, który ma niezbyt najlepszą opinię. Film będzie czerpał inspirację z klasycznej serii o Człowieku-Nietoperzu, napisanej przez Granta Morrisona. Syn Bruce’a pozna świat, o którego istnieniu nigdy nie wiedział.

The Batman sequel: Pattinson ponownie wcieli się w postać Mrocznego Rycerza. Film zostanie pokazany dopiero 3 października 2025 roku i będzie nosił tytuł The Batman Part II.

Booster Gold: serial dla HBO Max, który opiera się na wyjątkowym bohaterze. Opowieść o nieudaczniku, który używa technologii z przyszłości i udaje superbohatera.

Supergirl: Woman of Tomorrow: Produkcja ma ukazać różnicę między Supermanem a Supergirl, która została wychowana na Kryptonie i była świadkiem, jak jej planeta umierała. Będzie to znacznie bardziej hardcorowa wersja Supergirl.

Swamp Thing: horror, który ma zamknąć pierwszy rozdział DCU.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x