Dlaczego Kang jest więźniem w Królestwie Kwantowym?

Jedna z teorii wyjaśnia, dlaczego złoczyńca portretowany przez Jonathana Majorsa nie może wydostać się z wymiaru kwantowego.

Kang Zdobywca ma być głównym antagonistą całej sagi nieskończoności. To bardzo dziwne, że potrzebuje czyjejś pomocy, zwłaszcza, że mówimy o bohaterach takich jak Scott Lang, którzy mają dosyć ograniczone zdolności. Kwantomania może przedstawić go, w trakcie powrotu po sromotnej porażce, po jednym z podbojów. Został on uwięziony w Królestwie Kwantowym, a klucz do jego uwolnienia może zdobyć tylko Ant-Man.

Kolejnym pytaniem, na jakie warto odpowiedzieć, jest to, kto mógł uwięzić Kanga? Najprawdopodobniej był to Ten, który pozostał, znany z finału Lokiego. W serialu dowiedzieliśmy się, że istnieją jego różne warianty, znacznie niebezpieczniejsze od niego. To on zakończył wojny multiwersalne i powołał organizację TVA. Prawdopodobne jest, że rozmaite wersje samego siebie mógł zamknąć w różnych wymiarach, w tym także kwantowym.

W jaki sposób zatem Kang Zdobywca ucieknie? Zgonie z tym, co powiedział niedawno Kevin Feige, antagonista będzie potrzebował naszego mikrobohatera, aby uruchomić krzesło czasowe. Dzięki niemu złoczyńca będzie mógł przenieść się w czasie i pojawić się w nowym miejscu na linii czasu. Może on wykorzystać umiejętności Scotta Langa, aby uzyskać brakującą część i tym samym zacząć rozrabiać w całym multiwersum. Jak mówił sam szef studia Marvel, ten film będzie bezpośrednio nawiązywał do The Kang Dynasty. Z tego powodu antagonista powinien odnieść sukces, w osiągnięciu swojego celu.

Premiera Ant-Man i Osa: Kwantomania już 17 lutego 2023 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x