Dlaczego serial z udziałem Hande Erçel i Buraka Deniza może być hitem?

Rozpoczęły się prace z udziałem İki Yabancı Hande Erçel i Burak Deniz na planie serialu dla Disney’a.

Słynny duet pojawił się już wcześniej w komedii romantycznej zatytułowanej Miłosne potyczki. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Burak Deniz i Hande Erçel ponownie zagrają razem? Para zapisała się w pamięci widzów, jako udany serialowy duet.

W ostatnich dniach Burak Deniz informował, że już wkrótce wraca do pracy. Tymczasem Hande Erçel twierdziła, że jeszcze nie wie, czy będzie częścią produkcji (więcej o tym: Czy gwiazda „Zapukaj do moich drzwi” na pewno zagra w „İki Yabancı”?). Ostatecznie okazało się, że słynna aktorka chciała ukryć swój udział w projekcie oraz nie podawać zbyt wielu szczegółów.

Gwarancją, że serial İki Yabancı może okazać się międzynarodowym hitem jest obecność Neslihan Yeşilyurt. Reżyserka odniosła sukces w tureckiej produkcji Yasak Elma. Później wzięła się za serię Sadakatsiz — projekt również odniósł wielki sukces.

Dobór reżysera z dużym doświadczeniem może okazać się dobrą decyzją. Szczególnie dla Hande Erçel i Buraka Deniza, którzy chcieliby rozwijać dalej swoje kariery — nie tylko w kraju.

Więcej informacji, które warto wiedzieć o serialu İki Yabancı znajdziesz tutaj: „İki Yabancı”: Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym serialu Hande Erçel i Buraka Deniza.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x