Dominique Thorne zdradza, co łączy jej postać z Tonym Starkiem

Tak jak Sam Wilson stał się nowym Kapitanem Ameryką, tak Riri Wiliams ma być następcą Iron Mana. Co jednak ich tak naprawdę łączy?

Aktorka w wywiadzie dla comicbook.com wyznała, że jej postać będzie miała pewne podobieństwa do wersji komiksowej. Według niej fani będą musieli po prostu dostroić się do Ironheart w przyszłym roku, aby zobaczyć dokładny związek między postaciami w Marvel Cinematic Universe.

Zdecydowanie są podobne [komiksowa i kinowa Riri], ale jednocześnie są dwiema niezależnymi ekspresjami tego pięknego umysłu. Myślę, że odpowiedź na to pytanie najlepiej poznacie w serialu w przyszłym roku, to tam będzie prawdziwa odpowiedź na to pytanie.

Aktorka dodaje, że motywacje Williams i Starka są podobne, ponieważ oboje zbudowali zbroje ze względu na ambitne osobowości:

Myślę, że w tworzeniu tej zbroi przez Riri lub w realizacji takiej konfiguracji istnieje nieodłączne nawiązanie do tego, co zrobił Tony Stark, tworząc swoją zbroję. Myślę, że dla kogoś tak ambitnego jak Riri Williams jest to bez wątpienia coś, co przyciąga i błaga o uwagę. Jak można wywnioskować z filmu, ta ambicja zaprowadzi ją tam, gdzie jest i tym razem doprowadzi do tego, że będzie w stanie zrównać się z nim, tworząc własną zbroję.

Riri Wiliams możecie aktualnie zobaczyć w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu.

0
Would love your thoughts, please comment.x