Don Cheadle o swojej roli w „Tajnej Inwazji”

Aktor zdradził nieco więcej na temat tego, co się dzieje w War Machine w obecnym czasie.

Już niedługo będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć pułkownika Jamesa Rhodesa w akcji. Ostatni raz pojawił się epizodycznie w pierwszym odcinku Falcon i Zimowy Żołnierz. Jego udział w nadchodzącej produkcji będzie nieco większy.

Don Cheadle w wywiadzie dla Entertainment Weekly zdradził, kogo odegra w nadchodzącym serialu na Disney+. Według aktora wcieli się on w prawą ręką prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego obowiązki mają polegać na identyfikowaniu i powstrzymywaniu gróźb kierowanych pod adresem prezydenta.

Ze słów aktora wynika również, że nie będzie on walczył razem z Nickiem Furym u boku, ale w pewien sposób przeciwko niemu:

Tym razem dojdzie między nimi nie tyle do bezpośredniego konfliktu, ile raczej znajdą się po przeciwnych jego stronach.

In this one, he finds himself not directly at odds but somewhat on the other side of where Fury is.

Następnie opowiedział nieco o szpiegowskim klimacie serialu i tym, jak się różni od innych produkcji MCU, które mają masę efektów specjalnych:

Mówi się o elastyczności  jaka może cechować MCU. Tytuł przywodzi na myśl filmy takie jak Tożsamość Bourne’a lub  klimat filmów z lat 70. Nie chodzi tym razem o dodatki i otoczkę zapewnioną przez spektakularne efekty specjalne. Tym razem mamy do czynienia z intrygą i dramatem, szpiegostwem i podwójnymi tożsamościami. Uważam, że idealnie pasuje to do tego, co MCU jest w stanie reprezentować.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x