Gwiazda „Deadpoola” dołącza do obsady „Spider-verse 2”

Aktor wcielający się w Dopindera w dwóch filmach o pyskatym najemniku, jest zaangażowany w inny projekt Marvela.

Pierwsza część animowanego filmu, opowiadającym o Milesie Moralesie, okazała się hitem. Jest on czarnoskórą wersją Spider-Mana. Nie jest to dziwne, że otrzymamy teraz kontynuację tego dzieła. Według zapowiedzi pojawi się tam ogromna ilość innych pajęczaków z pozostałych zakątków multiwersum. Zwiastun superprodukcji zadowolił fanów kreatywnym podejściem do stworzenia różnego rodzaju wariantów wspomnianej postaci. Widzowie nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ich wszystkich razem na ekranie kin.

Jak donosi One Take News, Karan Soni, który wystąpił w dwóch częściach Deadpoola, użyczy głosu jednej z postaci w filmie Spider-Man: Poprzez multiwersum. Będzie on lektorem pajęczego superbohatera znanego jako Spider-Man India. Mężczyzna posiada indyjskie pochodzenie, więc pasuje wręcz idealnie do tej roli.

Fani nadal czekają na informację, że Karan pojawi się w trzeciej odsłonie przygód pyskatego najemnika. Zobaczenie, a raczej usłyszenie go w roli głosowej do innego projektu Marvela będzie czymś ekscytującym. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak znaczącą rolę będzie miał w filmie. Może to być zarówno krótka rola epizodyczna, jak i jedna z głównych postaci, która będzie przeżywała przygodę razem z głównymi bohaterami.

0
Would love your thoughts, please comment.x