Gwiazdy serialu „W garniturach” zaprezentują się na 81. dorocznej gali Złotych Globów

Moda na garnitury trwa! Gabriel Macht i Patrick J. Adams, którzy wcielili się w Harveya Spectora i Michaela Rossa w serialu, zaprezentują się w niedzielę podczas 81. dorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów.

Produkcja W garniturach została wyprodukowana przez UCP. Powstało dziewięć sezonów, które były  emitowane od 2011 do 2019 roku. Adams i Macht wystąpili u boku takich gwiazd jak: Rick Hoffman, Meghan Markle, Giny Torres i Sarah Rafferty.

Chociaż dramat prawniczy odniósł sukces tylko na początku, to w tym roku ponownie powrócił do łask, gdy pierwsze osiem sezonów dodano na platformę Netflix (wcześniej były już dostępne w Peacock). Odkąd pojawił się w serwisie, przez wiele tygodni utrzymywał się na czołowych miejscach list przebojów zajmując pierwsze miejsce w historii dziesięciu najlepszych transmisji strumieniowych Nielsena.

Obecnie w planach twórcy Aarona Korscha znajduje się nowa seria W garniturach, lecz nie będzie to spinoff ani prequel. W listopadzie prezes Universal International Studios i UCP Beatrice Springborn oświadczyła, że ​​akcja serialu będzie rozgrywać się „w tych samych ramach czasowych” co oryginał i „będzie charakteryzowała się tą samą energią i przystojnymi ludźmi co oryginał”.

Gala Złotych Globów zostanie wyemitowana w niedzielę, 7 stycznia o 20:00 na kanale CBS. Widzowie będą mogli ją obejrzeć także w programie ET oraz w streamingu; na Paramount+ oraz Showtime.

Zachęcam do zapoznania się z nominacjami do Złotych Globów w artykule: Ogłoszono nominacje do Złotych Globów 2024!

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x