Harley Quinn i Poison Ivy będą parą w trzecim sezonie!

Showrunnerzy Harley Quinn potwierdzili, że Harley i Ivy są teraz parą, a sezon trzeci nie skupi się na przeszkodach, które mogłyby doprowadzić do potencjalnego zerwania.

Na wstępie chciałbym gorąco polecić ten serial wszystkim, którym podobała się filmowa wersja Harley. Animacja wcale nie przeszkadza w poważnym odbiorze tej postaci, wręcz przeciwnie! Dzięki braku żywych postaci udało się z byłej dziewczyny Jokera wykrzesać 150% potencjału. Mimo że jest to serial dla dorosłych widzów, udaje się do niego również wpleść sporą dawkę świetnego humoru. Ale wracając do newsa…

Podczas wywiadu z showrunnerami – Justinem Halpernem i Patrickiem Schumackerem – SyFy Wire zadało pytanie, czy bezpiecznie jest oficjalnie zaznaczyć, że Harley i Ivy są parą.

Tak. Tak, absolutnie. Jeśli będziemy mieć to szczęście, że dostaniemy trzeci sezon, choć naprawdę nie wiemy jeszcze nic na ten temat, to nie cofniemy tego. Oni są parą.

– odpowiedział Schumacker

O wiele bardziej interesujące jest przedstawienie tego, jak operujesz po tych bardzo różnych osobowościach, kiedy są w związku. Czy zerwą ze sobą? Więc tak, jeśli będzie trzeci sezon, a mam nadzieję, że będzie, tematem nie bedzie ich rozstanie. One są parą. 

– wyjaśnił Halpern.

W finale drugiego sezonu Uciekająca druhna Harley udaremniła próbę komisarza Gordona, by zakłócić ślub Ivy i Kite Mana. Jednak Kite Man, sfrustrowany zrujnowanym ślubem i zdający sobie sprawę, że Ivy nie była gotowa stanąć przed ołtarzem, odwołuje ich zaręczyny. Uciekając przed GCPD w samochodzie „Nowożeńców”, Ivy w końcu wyznaje, że kocha Harleya i obie całują się, gdy odjeżdżają w stronę zachodu słońca.

Jak Wam się podoba serial? Mam nadzieję, że zachęciłem niezdecydowanych.

0
Would love your thoughts, please comment.x