„Hunter x Hunter” zmierza z mangą na polski rynek

Wydawnictwo Waneko zapowiedziało sprowadzenie i wydanie tego tytułu w kraju.

Tytuł Łowcy daje możliwości zdobycia wielkich bogactw, sławy, dostępu do tajnych informacji i działania niemalże ponad granicami prawa. Jednak żeby go zdobyć, trzeba zdać egzamin i uzyskać licencję. A stawka jest wysoka, ponieważ pozwala ona na wizytę w większości krajów, które normalnie są niedostępne. Zapewnia również jej posiadaczowi darmowy dostęp do niemalże wszystkich usług publicznych!
Gon to dwunastolatek mieszkający na niewielkiej wysepce. Dowiaduje się, że jego ojciec był Łowcą i pragnie go poznać, żeby pójść w jego ślady. Podczas niezwykle niebezpiecznego egzaminu sprawdzającego umiejętności przyszłych Łowców, Gon poznaje trójkę towarzyszy. Każdy z nich chce tego samego, ale z innego powodu.

Tak wydawnictwo opisuje zapowiedzianą mangę. Autor co prawda nie zakończył jeszcze tej serii, na chwilę obecną liczy 37 tomów. Waneko ogłosiło, że planuje wprowadzić pierwszy z nich na polski rynek 15 maja 2023 roku, a każdą kolejną część co 1,5 miesiąca. Pojedyncza pozycja kosztować ma 24,99 zł.

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x