Jak wyglądałby Koszmar w „Doctor Strange 2”?

Do Internetu wpadły grafiki przedstawiające potężnego władcę Krainy Snów z komiksów Marvela. Miał pojawić się jako złoczyńca zamiast Wandy, zmieniono jednak koncepcję.

Pierwotnie sequelem do przygód Najwyższego Czarodzieja MCU miał zająć się reżyser pierwszej części, czyli Scott Derrickson. Ze względu na różnice kreatywne ze studiem Marvel, stanowisko to powierzono Samowi Raimi. Według wcześniejszych doniesień w antagonistę wcielałby się Edvard Haberdash.

Ryan De Silva wydał nową grafikę koncepcyjną, pokazującą wspomnianego już złoczyńcę. Przedstawia ona go z rogami, w pełnej zbroi, galopującego na swoim wierzchowcu.

Oliver Carroll opublikował fotografie przedstawiające zamarznięte jezioro. Jest to nawiązanie do historii siostry Stevena – Bony, której nie zdołał uratować. Prawdopodobnie czarny charakter miał nawiedzić go we śnie, aby przypomnieć tę traumatyczną chwilę.

Na ten moment nie wiadomo, czy Koszmar pojawi się w przyszłych projektach Marvela. Być może wykorzystają go w trzeciej części przygód doktora Strange’a. Oficjalne doniesienia w najbliższym czasie prawdopodobnie pojawią się we wrześniu podczas D23.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x