czwartek, 29 września, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyJameela Jamil komentuje swój występ w 6. odcinku serialu "She-Hulk"

Jameela Jamil komentuje swój występ w 6. odcinku serialu „She-Hulk”

Aktorka, która w Kinowym Uniwersum Marvela wciela się w Titanię, mówi co się z nią dzieje po ostatnim odcinku.

W tym odcinku Titania i Jennifer spotykają się na weselu Luli, czyli przyjaciółki Walters. Pod koniec epizodu dochodzi między nimi do pojedynku, który wygrywa She-Hulk. Podczas upadku Titania połamała sobie zęby.

Rozmawiając z Marvel.com gwiazda serialu Jameela Jamil skomentowała, co spotkało jej postać po tym odcinku:

…te zęby nie są moją winą. Przepraszam za nie! I cieszę się, że robią ze mną memy, bo nie ma usprawiedliwienia dla tych zębów. Z powodu tych zębów sprowadzę tłum przeciwko sobie.

Wyjaśniła także, że od początku planowano Titanię jako postać kreskówkową i zauważyła, że serialowi może ujść na sucho jego absurdalny charakter:

Te [zęby] były jedynymi, jakie mieliśmy, ponieważ chcieliśmy złamać jej licówki. To właśnie dostałam. Przynajmniej postać jest tak kreskówkowa pod każdym innym względem, że wydaje mi się, że prawie uchodzi nam to na sucho. Mam z tego świetne zdjęcia, które już nie mogę się doczekać, aby umieścić je w internecie. Oficjalnie przepraszam, że wszyscy musieli to zobaczyć.

Odnosząc się do przyszłych odcinków, powiedziała:

Myślę, że Titania dostała nauczkę i się publicznie upokorzyła. Na razie się uspokoi, ale nie wierzę, że ta kobieta kiedykolwiek przestanie knuć. Dla Titanii to się nigdy nie skończy. Myślę, że na razie liże swoje rany i czeka na swój czas. Może jeśli znów się spotkają, kto wie?

Pozostały jeszcze trzy odcinki do końca sezonu. Serial jest komedią prawniczą, w której główna bohaterka łamie czwartą ścianę, zwracając się bezpośrednio do widza.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x