James Gunn porównuje pracę w Marvelu z nową posadą w DC Studios

Mandatory Credit: Photo by Vianney Le Caer/REX/Shutterstock (8628323h) James Gunn 'Guardians of the Galaxy Vol.2' film premiere, Arrivals, London, UK - 24 Apr 2017

Jak Gunn radzi sobie z dwoma etatami? Okazuje się że to wcale nie jest takie proste

W ostatnich latach Warner Bros. Discovery dokonało kilku poważnych zmian w swojej infrastrukturze i przywództwie, a dyrektor generalny David Zaslav chciał odnowić oblicze kinowego uniwersum DC. Zaslav szukał kierownika typu Kevin Feige, który poprowadziłby DC Studios i po długich poszukiwaniach zdecydował się na reżysera Guardians of the Galaxy Vol. 3 —Jamesa Gunna — i producenta Petera Safrana. Mężczyźni zostali ogłoszeni w październiku zeszłego roku i od tego czasu rozwijają nowe projekty. Gunn pisze nowy film o Supermanie, w którym nie pojawi się Henry Cavill w roli Człowieka ze Stali, co sprawia, że fani zastanawiają się, jak radzi sobie z obowiązkami reżyserskimi w Marvel Studios. W rozmowie z Empire Magazine reżyser nazwał ukończenie Strażników Galaktyki Vol. 3 swoją „dzienną pracą” i ujawnił, że uważa swoje obowiązki w DC Studios za „bardzo zdrową pracę w niepełnym wymiarze godzin, która trwa przynajmniej 40-60 godzin tygodniowo”.

Kampania marketingowa GotG Vol. 3 jeszcze nie ruszyła, jednak film jest praktycznie gotowy. W tym miesiącu zaś powinniśmy poznać wielki plan Gunna na kinowe uniwersum DC.

0
Would love your thoughts, please comment.x