Jennifer Lopez w MCU?

Jeden z reżyserów serialu Marvela wyraził gotowość, aby znana gwiazda muzyki dołączyła do MCU.

Wciąż rozrastające się uniwersum Marvela produkuje coraz więcej filmów i seriali. To daje mu warunki do zatrudniania nowych postaci. Jennifer Lopez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w showbiznesie. Wyróżnia się nie tylko muzycznie, ale także aktorsko. Ostatnio wystąpiła w filmie Marry Me z 2022 roku.

W rozmowie z Tarą Hitchcock reżyserka She-Hulk ujawniła swoją ambicję, aby wspomniana piosenkarka dostała rolę w MCU:

Och, moim marzeniem jest wprowadzenie J-Lo do MCU, więc… umieśćcie ją tam.

Dodatkowo Kat Coiro w wywiadzie dla „Hindustan Times” powiedziała, że nie miała problemów z zatrudnieniem do serialu tych aktorów, których chciała. Gdy dziennikarz porównał pracę dla Marvela do dziecka tworzącego historię ze swoimi ulubionymi bohaterami, reżyserka odpowiedziała, że to prawdziwe marzenie:

Absolutnie! Myślę, że tak wiele osób ma nostalgiczny związek z komiksami lub w przypadku młodszych ludzi nawet z filmami jako czymś, czego doświadczyli w swoich latach młodości. Ponieważ Marvel ciągle tworzy wysokiej jakości treści, ludzie wciąż chcą się angażować. To było dla mnie, jako reżysera, prawdziwe marzenie.

Marvel w przeszłości zatrudniał już piosenkarzy, na przykład Harry Styles otrzymał rolę cameo w scenie po napisach do filmu Eternals. Warto zaznaczyć, że Robert Downey Jr. czy Brie Larson oprócz kariery aktorskiej zajmowali się także śpiewaniem.

0
Would love your thoughts, please comment.x