Kiedy na Netflix pojawi się „Pokémon Journeys: The Series”?

Na Netflix wkrótce pojawi się kolejna produkcja, która powinna zainteresować fanów Pokemonów, ponieważ serwis doda Pokemon Journeys: The Series.

Pokemon Journeys: The Series to kolejna seria zaraz po Słońce i Księżyc, która skupia się na podróżach Asha i jego Pikachu! W nowej serii z 2019 roku do jego paczki dołączy Goh, który za wszelką cenę będzie chciał złapać legendarnego pokemona Mewtwo.

Niestety w Polsce jeszcze nie prędko zobaczymy 23 sezon Pokemonów. W Stanach Zjednoczonych nowy sezon pojawił się 12 czerwca a w Polsce cisza. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się jakieś nowe informacje odnośnie nowej serii oraz dodania kolejnych odcinków Słońce i Księżyc.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x