Kiedy premiera 10. odcinka „WandaVision”?

fot; Disney+

Reżyser WandaVision Matt Shakman obalił teorię o możliwym dziesiątym odcinku. Serial, w którym główną rolę gra Elizabeth Olsen będzie liczył tylko dziewięć epizodów.

Przez cały czas WandaVision śledziliśmy przemianę głównej bohaterki w Szkarłatną Wiedźmę. Finałowy odcinek dostarczył wiele odpowiedzi, ale również pojawiły się nowe pytania. Co dalej? Według najnowszych informacji kontynuację zobaczymy w innej odsłonie Doctor Strange in the Multiverse of Madness w 2022 roku.

W wywiadzie Shakman został zapytany o teorię o tajnym 10. odcinku WandaVison. Zdradził, że nie słyszał o czymś takim. Zażartował, że jeśli byłby taki odcinek, to nie ma pojęcia, kto by go wyreżyserował. Wspomniał, że 12 marca pojawi się specjalny epizod Making of WandaVision.

Informacja na pewno rozczaruje niektórych fanów, zwłaszcza tych, którzy mieli nadzieję, że coś się pojawi. Na szczęście historia Wandy jeszcze się nie skończyła. Zła wiadomość jest  taka, że nie będzie drugiego sezonu WandaVision. Jak wspomniałem wcześniej Szkarłatna Wiedźma odegra ważną rolę w sequelu Doctor Strange.

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x