Twórcy „Rango” przygotują dwie nowe animacje!

Fani Rango już mogą wyczekiwać kolejnych animacji. Gore Verbinski przygotowuje dwa nowe filmy animowane. W produkcji pomoże operator Roger Deakins.

Pracuję nad dwoma filmami animowanymi, o których nie mogę nic powiedzieć, zdradził Verbinski w udzielonym niedawno wywiadzie. Przygotowuję dwa scenariusze. To dwa filmy animowane. Żaden z nich nie jest westernem. Jeden to musical. Przede mną jeszcze wiele lat pracy. Animacje zajmują tak wiele czasu, że na razie jest za wcześnie, by o nich rozmawiać.

W wywiadzie ujawnił także, że ponownie współpracuje z Rogerem Deakinsem.

To była pierwsza osoba, do której się zwróciłem. Spytałem go, „Roger, wchodzisz w to”? Opowiedziałem mu w szczegółach jeden z projektów i on pomoże nam w realizacji. Jest bardzo zajęty.

Rango to animacja, którą Verbinski zrealizował po trzech częściach Piratów z Karaibów. To historia kameleona, który zostaje szeryfem w opanowanym przez bandytów miasteczku.

Jesteście ciekawi?

 

 

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x