Kto będzie głównymi postaciami w „X-men ’97”

Scenarzysta serialu animowanego zabrał głos, odpowiadając których bohaterów i złoczyńców możemy się spodziewać.

Starsi fani Marvela na pewno pamiętają animowaną serię o mutantach zapoczątkowaną w 1992 roku. Otrzymaliśmy pięć sezonów tego hitu, który zakończył swoją emisję w 1997. Studio Marvel postanowiło przywrócić serial do życia.

Główny scenarzysta serii Beau DeMayo ujawnił, że pierwszoplanowymi bohaterami w jego wizji są Storm i Cyclops. Dodatkowo będziemy mogli zobaczyć Rogue, Gambit, Wolverine, Jubilee, Jean Grey, Beast, Nightcrawler, Cable, Bishop, Morph, Forge i Sunspot. Po stronie złoczyńców znaleźć się mają natomiast: Magneto, Sebastian Shaw, Emma Frost, Callisto, Val Cooper i Mister Sinister.

Na Twitterze opowiedział on również o wysiłkach skupionych na tworzeniu produkcji:

Moim celem jest dalsze rozszerzanie animowanego świata X-Men, a nie tylko umieszczanie moich ulubionych mutantów w serialu. Jedną z największych rad, jakie dał mi [zespół X-Men: The Animated Series] było uważne i wyważone dodawanie mutantów do produkcji.

To, że głównymi bohaterami tej opowieści będzie Storm i Cyclops nie oznacza, że inne postacie zostaną zmarginalizowane. Ta dwójka może stanowić liderów, jednak każdemu z mutantów będzie poświęcony godziwy czas na lepsze poznanie ich historii i motywacji. Na chwilę obecną niestety nie podano oficjalnej daty premiery. Spodziewana jest ona na jesień tego roku lub początek 2024.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x