Nowa aktualizacja na temat serialu animowanego „X-Men ’97”

Zdaje się, że seria opowiadająca o losach mutantów otrzymała aktualizację premiery, która odbędzie się niebawem.

Podczas dnia Disneya w 2021 roku otrzymaliśmy zaskakującą informację o tym, że będziemy mieli szansę ponownie obejrzeć animowaną serię X-Men ’97. Nie wiadomo konkretnie, czy będzie to kontynuacja, czy reboot hitu z lat 1992-1997. Fani na pewno czekają, a ostatnimi czasy zaczynają pojawiać się nowe doniesienia.

Użytkownik @XmenUpdate opublikował na Twitterze nowy raport, mówiący o tym, że serial otrzyma premierę jeszcze w tym roku:

W odpowiedzi do tego Tweeta główny scenarzysta serii, Beau DeMayo, wysłał tylko emotkę z przymrużonym okiem. W osobnym Tweecie wysłał wyraźniejszy komunikat, wskazujący, że data premiery nie uległa zmianie:

W ostatnim czasie w studio Marvel dochodzi do poważnych zmian i to na lepsze. Zarówno filmy, jak i seriale są przesuwane, ze względu na ich dopieszczenia, między innymi efektów specjalnych, które są mocno krytykowane w 4. fazie. Natomiast nie usłyszeliśmy nic o drugim sezonie What If oraz Spider-Man: Freshman Year, gdzie pojawiły się niepokojące doniesienia o zwolnieniu dużej części zespołu produkcyjnego.

0
Would love your thoughts, please comment.x