Kto był w jaju? Co o nim wiemy? – Chilling Adventures Of Sabrina

Trzecia część przygód Sabriny została wypuszczona na platformie Netflix 24 stycznia 2020 roku. Pojawiło się wiele niebezpieczeństw, ale również i wiele pytań zostało bez odpowiedzi.

Największym pytaniem, które przewijało się przez całą trzecią część Chilling Adventures of Sabrina: „Co jest w jaju?”. Wszystko zaczęło się od momentu gdzie Ambrose i Prudence polowali na Faustusa Blackwooda, który ukrywał się gdzieś na świecie.

Jajo znalezione przez Ojca Blackwooda w jeziorze, w którym mieszkał lub mieszka nadal potwór z Loch Ness. Ambrose po zabraniu Fatusowi jajo z biegiem czasu odkrył, że jajo ma magiczne właściwości zniekształcania i wpływania na czas. Widzimy jego moce, kiedy w finale Sabrina musi cofnąć się w czasie, aby uniknąć katastrofy w Piekle i na Ziemi.

Co wiemy o czwartej części Chilling Adventures of Sabrina? Kiedy premiera?

Według niektórych osób w jaju mógł się znajdować Cthulhu, który również pojawił się w komiksach CAOS. Jego celem jest rządzić wszechświatem razem z Wielkimi Przedwiecznymi.

Mambo Michelle Marie Le Fleur ostrzega ciotkę Zeldę, że zbliża się coś ciemnego i silnego. Jak i według Ojca Blackwooda ma wymordować cały ród Spellmanów.

Na chwilę obecną możemy, tylko gdybać co znajduje się w jajku. Na pewno jedno jest pewne, że ma to stworzenie zniszczyć Spellmanów. Premiera czwartej części CAOS przewidywana jest na 2021 rok.

Easter eggi (NAWIĄZANIA) Riverdale w Chilling adventures of Sabrina!

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x