niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyLetita Wright rozmawiała wcześniej z reżyserem o zastąpieniu Czarnej Pantery

Letita Wright rozmawiała wcześniej z reżyserem o zastąpieniu Czarnej Pantery

Jak mówi sama aktorka, rozmawiała ona z reżyserem filmu, o zastąpieniu Czarnej Pantery wcześniej niż myśleliśmy.

Po śmierci Chadwicka Bosemana studio Marvel miało trudną sytuację, co zrobić z sequelem do filmu. Mieli do wyboru zrobić ponowny casting do postaci albo obsadzić inną postać MCU w tej roli.

W wywiadzie dla Empire, Letita Wright poruszyła to, jak ciężkie doświadczenia pozwoliły jej postaci zyskać siłę, której nigdy o taką nie posądzała:

Podróż Shuri pozwoliła mi rozpaczać, płakać, śmiać się i zyskać siłę, o której nigdy nie myślałam, że będę mogła mieć. Próby i udręki czynią cię tym, kim jesteś. Albo pasujesz, albo wstajesz i grasz ponownie. Czuję się, jakby Shuri patrzył na mnie każdego dnia, pytając, czy mam spasować, czy spróbować jeszcze raz. I po prostu szłam dalej, aż zaczęło się u mnie uzdrowienie.

Zapytana o to, czy zostanie nową Czarną Panterą, odpowiedziała:

Rozmawiałam o tym z Ryanem i Chadem, kiedy kręciliśmy Czarną Panterę, i krótko to poruszyliśmy. Kiedy zdałam sobie sprawę, że gram Shuri, było to coś, na co naprawdę nie mogłam się doczekać.

Pojawiło się też nowe ujęcie na jej postać:

Premiera Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zapowiedziana jest w Polsce na 11 listopada 2022 roku. Według zapowiedzi mamy zobaczyć w filmie wojnę między Wakandą a Atlantydą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x