Listopadowe premiery na Disney+

fot: Disney+

Minął październik i Halloween, jednak jesień nadal trwa, a przed nami nowy miesiąc. Disney+ również nie zostaje w tyle i prezentuje nam premiery listopada!

Czego możemy się spodziewać? Z pewnością rozrywki dla całej rodziny, niezwykłej obsady aktorskiej i dużego wyboru przeróżnych produkcji.

Co zatem dla nas przygotowano?

American Horror Stories – serial, sezon 3

Kontynuacja spin-offu popularnego serialu American Horror Story. Każdy epizod opowiada inną historię. Wszystkie odcinki będą dostępne od razu.

Winni – Serial oryginalny

fot. Disney+

Joe Petrus ma na pozór życie idealne. Jest narzeczonym Jules, ojcem Frankie i Buda a także zaczyna rozkręcać własny biznes. Rodzina nie wie jednak, że Joe został zwerbowany do szajki przestępczej parę lat temu. Teraz nadszedł czas, żeby ponieść konsekwencje. Gdy członkowie byłego zespołu giną z rąk mordercy mężczyzna musi zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Jak potoczy się ta historia?

W niemieckim domu – Serial oryginalny

fot. Disney+

Eva Bruhn to młoda kobieta, która dostaję ofertę pracy jako tłumaczka w czasie procesów oficerów SS. Rodzina i przyszły narzeczony próbują przemówić jej do rozsądku i udowodnić, że to nie jest najlepszy pomysł. Eva jednak podąża za swoją intuicją i postępuje przeciwnie do woli bliskich. Po pewnym czasie jednak dociera do niej, że z procesem jest bardziej związana, niż myślała.

Lista premier w listopadzie:

1 listopada

Witamy we Wrexham – sezon 2

3 listopada

Quiz Lady – film
The King’s Man: Pierwsza Misja – film

14 listopada

Morderstwo na końcu świata – serial oryginalny

15 listopada

W niemieckim domu – serial oryginalny

Brawn: Niezwykła historia Formuły 1 – oryginalny serial dokumentalny

16 listopada

W trasie ze Swizz Beatz – serial

17 listopada

Święta rządzą! – film oryginalny

22 listopada

D’Amelio Show – serial, sezon 3

24 listopada

Oczy Tammy Faye – film

Pani Doubtfire – film

26 listopada

Faraway Downs – serial

29 listopada

Winni – serial oryginalny

American Horror Stories – serial, sezon 3

Rdzenni i wściekli – serial

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x