M.O.D.O.K. zaliczył upgrade na nowym fanarcie!

Paul Rudd as Scott Lang/Ant-Man and Jonathan Majors as Kang the Conqueror in Marvel Studios' ANT-MAN AND THE WASP: QUANTUMANIA. Photo by Jay Maidment. © 2022 MARVEL.

Fani od pierwszych grafik narzekali na wygląd M.O.D.O.K.a. Jeden z nich wziął sprawy w swoje ręce i sam postanowił poprawić jego wygląd!

Ant-Man i Osa: Kwantomania właśnie trafiła do kin na całym świecie, dając fanom pierwszy projekt piątej fazy Marvel Cinematic Universe. Produkcja nie otrzymała najlepszych recenzji, stając się drugim po Eternals filmem MCU, który otrzymał zgniłą ocenę na Rotten Tomatoes. Niektóre ze skarg dotyczyły tego, jak film odczuwa się jako część MCU zamiast kompletnego filmu. Kolejnym zarzutem miało być to, jak śmiesznie M.O.D.O.K. (Corey Stoll) wyglądał. Jeden z fan dał bohaterowi mały graficzny lifting.

Artysta na Instagramie, który nosi pseudonim @Subi.Ozil stworzył nowy projekt, „naprawiający” to, jak postać wygląda w filmie. W fanarcie internauta zdecydował się zmienić wygląd twarzy bohatera, zamiast dać mu pełny redesign. Możecie sprawdzić to poniżej.

Byliście już na Kwantomanii? Napiszcie swoją opinię o filmie w komentarzach!

0
Would love your thoughts, please comment.x