„Mogę Cię zniszczyć” nowy odważny serial HBO!

0
211

Mogę Cię zniszczyć to historia, która w centrum stawia pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym.

Premiera serialu zaplanowana została na ósmego czerwca w HBO i HBO GO. W serwisie pierwszy odcinek będzie dostępny od rana, premiera na antenie HBO odbędzie się tego samego dnia o godzinie 21:40. Serial liczyć będzie dwanaście półgodzinnych odcinków. Pomysłodawczynią, scenarzystką i producentką wykonawczą jest laureatka nagrody BAFTA, Michaela Coel, którą zobaczymy w głównej roli.
Serial w odważny, szczery i skłaniający do przemyśleń sposób dotyka ważnej kwestii, jaką we współczesnym świecie jest przyzwolenie na seks, zwłaszcza w kontekście współczesnych randek i związków. Jego twórcy zadają pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym.

O czym jest serial?
Arabella Essiuedu jest beztroską, zabieganą i stroniącą od zobowiązań młodą kobietą, która ma na swoim koncie kilka tekstów cieszących się dużą popularnością w sieci. Dzięki nim została uznana za „głos swojego pokolenia”, ma własnego agenta, dostała zaliczkę na napisanie książki i żyje pod ciągłą presją. Po tym, jak pewnego wieczoru staje się ofiarą napaści seksualnej w klubie nocnym, jej życie zmienia się bezpowrotnie. Arabella zmuszona jest przewartościować całe swoje życie — swoją karierę zawodową, relacje z przyjaciółmi, a nawet z rodziną. Kobieta próbuje uporać się z trudnymi doświadczeniami i zaczyna powoli poznawać samą siebie.

Cóż…  Brzmi ciekawie!
Będziecie oglądać?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments