,,Nocny agent” przedłużony na kolejny sezon!

nocny agent
fot. Netflix

Nocny agent w zaledwie 6 dni od premiery został przedłużony na kolejny sezon. Peter może spodziewać się kolejnego telefonu!

Serial Nocny agent śledzi losy niskiego szczeblem funkcjonariusza FBI, Petera Sutherlanda (Gabriel Basso). Pracuje on w piwnicy Białego Domu, obsługując telefon, który nigdy nie dzwoni – do czasu. Ten pilny telefon, prowadzi go do niebezpiecznego spisku, który ma swoje źródło aż w Gabinecie Owalnym…

W obsadzie znajdują się także: Hong Chau, Sarah Desjardins, Eve Harlow, Phoenix Raei, Enrique Murciano, Fola Evans-Akingbola i DB Woodside (znany jako Amenadiel z Lucyfera).

Ostatni tydzień był burzliwy, ponieważ w końcu mogliśmy podzielić się Nocnym agentem ze światem.

– powiedział showrunner serialu w oświadczeniu.

Obserwowanie ogromnej reakcji na serial było wielką radością i jest wyrazem uznania dla naszej obsady, naszych scenarzystów, naszych reżyserów, naszej ekipy i naszych partnerów w Sony Pictures Television i Netflix. Nie moglibyśmy być bardziej dumni ani bardziej podekscytowani, że możemy rozpocząć sezon 2, aby podzielić się dalszymi przygodami Nocnego Agenta z naszymi nowo odkrytymi fanami.

Jinny Howe, wiceprezes ds. seriali dramatycznych w firmie Netflix, dodaje:

Jesteśmy dumni, że Nocny agent zapewnia przełomową wydajność i natychmiast zyskuje uznanie na całym świecie. Shawn Ryan stworzył sensacyjny thriller szpiegowski, którego widzowie nie mogą się nacieszyć, z gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzą Gabriel Basso, Luciane Buchanan i Hong Chau, a my jesteśmy tutaj, aby zapewnić im więcej akcji i suspensu, które kochają.

Warto przeczytać także:

0
Would love your thoughts, please comment.x