Nowe zdjęcia do „New World Order” sugerują śmierć jednej z głównych postaci

Do sieci trafiły nowe materiały z planu zdjęciowego najnowszej superprodukcji od studia Marvel, które przedstawiają scenę pogrzebu.

Trwają dni zdjęciowe czwartej części przygód Kapitana Ameryki. Dzięki serialowi Falkon i Zimowy Żołnierz wiemy, że rolę tego superbohatera przejął Sam Wilson. W obsadzie znalazły się także takie gwiazdy jak: Harrison Ford, Tim Blake Nelson, czy Danny Ramirez, który podobno  stanie się nowym Falkonem.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu zdjęciowego do filmu Captain America: New World Order. Przestawiają one kilku aktorów z obsady, w tym Anthony’ego Mackie, czy powracającą po 15 latach Liv Tyler. Akcja ma miejsce na cmentarzu, co sugeruje, że fani będą musieli się pożegnać z jednym z bohaterów. Obecność ekranowej córki generała Rossa może wskazywać na to, że to są sceny z pożegnania ojca wspomnianej bohaterki.

Powyższe informacje to jedynie plotki i przypuszczenia na które powinniśmy patrzeć z przymróżeniem oka. Niektórzy uważają, że przedstawione sceny mogą dotyczyć pogrzebu Isaiaha Bradley’a granego przez Carla Lumbly’ego. Został on oficjalnie przedstawiony w obsadzie filmu.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x