Nowe wieści o „Sandmanie”!

Podczas Fan Expo odbywającego się w San Francisco dostaliśmy trochę informacji od Mason Alexander Park, czyli Pożądania.

Najprawdopodobniej kolejna odsłona serialu ukaże się w 2024 roku. Już poprzednio informowaliśmy, że prace nad scenariuszem są na wykończeniu. W międzyczasie na oficjalnym koncie The Sandman na Twitterze pojawiły się ciekawostki z 1. sezonu – concept arty, czy powstawanie CGI. Czego jednak możemy się dopiero spodziewać?

Pierwsza, bardzo ważną rzeczą jest zjawisko, że Netflix celowo nie nazywa kontynuacji drugim sezonem. Gwiazda stwierdziła, że nie będzie się do tego odnosić w ten sposób, dopóki nie dowiedzą się, czym to właściwie będzie. Wynika to prawdopodobnie z koncepcji kolejnych tomów komiksu, gdzie pojedyncze opowiadania są przeplatane z dłuższą fabułą. Wygląda na to, że streamer woli wypuszczać nowe odcinki w partiach. Zapewne niejeden fan był skonfundowany, widząc przeskok między odcinkami 6-7 pierwszej serii.

Park odniosło się też do rozpoczęcia zdjęć:

Nadchodzi więcej Sandmana w naprawdę fajny sposób i może to przybrać wiele form, więc zaczynamy kręcić w lecie i zajmiemy się kolejnym ogromnym kawałkiem historii w jakkolwiek długim czasie – powiedziało Mason – I jestem naprawdę podekscytowane, że mogę podzielić się ze wszystkimi formatem tego, co może być ostatecznie.

Najprawdopodobniej fabuła kontynuacji skupi się na tym, co zostało do opowiedzenia z Krainy Snów oraz Porze Mgieł. A dla fanów innych opowieści Neila, już w tym roku na Amazon Prime wyjdzie drugi sezon Dobrego Omenu. Będzie on oparty na nigdy nienapisanym sequelu do książki o tym samym tytule autorstwa Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

0
Would love your thoughts, please comment.x