Nowości HBO Max! 16-31 stycznia

Co będziemy mogli zobaczyć w drugiej połowie stycznia na platformie HBO Max? Będzie co oglądać, sprawdźcie sami!

Programy i seriale

Wszyscy kłamią II (You Shall Not Lie) – Belmonte radzi sobie z morderstwem Ivana, podczas gdy Macarena i Ana ukrywają swój sekret, aby uniknąć zdemaskowania.

Na szlaku odkryć (On The Roam With Jason Mamoa) – ośmioczęściowy serial dokumentalny przedstawiający Jasona Momoa podróżującego po kraju w pogoni za sztuką, przygodą i przyjaźnią.

Filmy

Najpiękniejsze stulecie mojego życia (The Best Century of My Life) – Włochy zabraniają nierozpoznanym dzieciom poznawania danych swoich biologicznych rodziców do ukończenia stu lat. Giovanni walczy o zmianę prawa.

Zillion – Kiedy geniusz komputerowy otwiera swój klub nocny, zaczyna robić sobie wrogów – zarówno w policji, jak i wśród członków lokalnej mafii.

Tajemnica Brokeback Mountain (Brokeback Mountain) – Historia dwóch młodych mężczyzn – farmera i kowboja – którzy spotykają się latem 1963 roku i nieoczekiwanie nawiązują więź na całe życie.

Pierwszy śnieg lata (First Snow of Summer) – Jako 10-latek Alexander obiecał sobie, że nigdy się nie zakocha. Kiedy jednak poznaje urzekającą Caro, jego silna wola zostaje wystawiona na próbę.

Maszyna (The Machine) – Porwany przez rosyjskiego mafię komik Bert Kreischer jest prześladowany przez wspomnienie, pijackiej wycieczki studenckiej.

Raport (The Report) – Pracownik senatu Daniel J. Jones prowadzi śledztwo w sprawie programu zatrzymań oraz przesłuchań CIA po 11 września i odkrywa szokujące tajemnice.

Wojny jednorożców (Unicorn Wars) – Czwarty sezon sagi o gliniarzach z problemami i śledztwach, które doprowadzają ich na skraj wytrzymałości.

Niedźwiedzie nie istnieją (No Bears) – Dwie równoległe historie miłosne, w których kochanków prześladują ukryte przeszkody, siła przesądów i mechanizmy władzy.

Opowieść z Shemroon (A Tale of Shemroon) – Iman i Payar to bracia, którzy mieszkają z ojcem w Shemroon w Iranie. Po śmierci matki obydwaj chcą dokonać zmian w swoim życiu.

Naznaczony: Czerwone drzwi (Insidious: The Red Door) – Lambertowie muszą sięgnąć głębiej niż kiedykolwiek za czerwone drzwi, gdy demony tłumione przez ponad dekadę powracają, by ich prześladować.

Moje pragnienie (My Sole Desire) – Opowieść o pozbawionej celu w życiu kobiecie, która decyduje się podjąć pracę w klubie ze striptizem.

Reality – 25-letnia była specjalistka amerykańskiego wywiadu zostaje skonfrontowana z agentami FBI, którzy podejrzewają ją o ujawnienie tajnego raportu NSA.

Sisu – Były fiński żołnierz prowadzi bitwę z całym batalionem nazistowskich żołnierzy, którzy próbują odebrać mu złoto.

Syn (The Son) – Ojciec pracoholik próbuje odbudować relację z synem, który zmaga się z problemami emocjonalnymi.

Rozpiska dzień po dniu | 16-31 stycznia

18 stycznia

Wszyscy kłamią II, odc. 1-6

Na szlaku odkryć, odc. 1-2

Najpiękniejsze stulecie mojego życia

Zillion

19 stycznia

Na planie XXI, odc. 3

Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace II, odc. 1-3

Tajemnica Brokeback Mountain

Pierwszy śnieg lata

Maszyna

Raport

Wojny jednorożców

Niedźwiedzie nie istnieją

20 stycznia

We Baby Bears, odc. 20-39

21 stycznia

Opowieść z Shemroon

22 stycznia

Detektyw IV, odc. 2

25 stycznia

Na szlaku odkryć, odc. 3-4

26 stycznia

Na planie XXI, odc. 4

Haromezer szamozott darab

Naznaczony: Czerwone drzwi

Moje pragnienie

Reality

Sisu

Syn

27 stycznia

Lu & Bally Bunch – Shorts, odc. 1-13

Lu & Bally Bunch, odc. 1-19

0
Would love your thoughts, please comment.x