Ujawniamy kilka szczegółów dotyczących drugiego sezonu „Halo”

Paramount+ ujawniło zwiastun, w którym Pablo Schreiber powraca jako Master Chief John-117.

Bohater prowadzi drużynę elitarnych Spartan przeciwko zagrożeniu ze strony obcych, znanemu też jako Przymierze.

W nadchodzącym sezonie showrunner David Wiener (Nowy wspaniały świat) zastąpił Stevena Kane’a, który nadzorował fizyczną produkcję pierwszego sezonu w Budapeszcie, oraz Kyle’a Killena, nadzorującego pisanie scenariuszy w Stanach Zjednoczonych.

Najnowszy materiał filmowy pokazuje niezliczenie dużo akcji w stylu sci–fun, choć może się ona wydawać nieco przytłumiona i mglista (a przynajmniej tak wygląda):

Wiener, Schreiber i nowy członek obsady Joseph Morgan pokazali najnowszy materiał z drugiego sezonu w trakcie CCXP w São Paulo w grudniu 2023 roku.

Opis nowej części:

W następstwie szokującego wydarzenia na opustoszałej planecie, John nie może otrząsnąć się z poczucia, że jego wojna wkrótce się zmieni i ryzykuje wszystko, aby udowodnić to, w co nikt inny nie uwierzy – że Przymierze przygotowuje się do ataku na największą twierdzę ludzkości. Gdy galaktyka staje na krawędzi zagłady, John wyrusza w podróż, aby znaleźć klucz do zbawienia ludzkości lub jej zagłady: Halo.

In the wake of a shocking event on a desolate planet, John cannot shake the feeling that his war is about to change and risks everything to prove what no one else will believe — that the Covenant is preparing to attack humanity’s greatest stronghold. With the galaxy on the brink, John embarks on a journey to find the key to humankind’s salvation, or its extinction: the Halo.

Akcja serialu rozgrywa się w uniwersum, które po raz pierwszy zadebiutowało w 2001 roku razem z premierą pierwszej gry Halo na konsolę Xbox, stającą się przełomową i dochodową franczyzą.

Nowymi członkami obsady w tym sezonie są Joseph Morgan (Pamiętniki wampirów), Cristina Rodlo (Nikt nie wyjdzie stąd żywy) i Christina Bennington (Morderstwa w Midsomer). Dołączają oni do powracających członków obsady: Natascha McElhone (Californication), Jen Taylor (seria gier Halo), Bokeem Woodbine (Fargo), Shabana Azmi (Fire), Natasha Culzac (Wiedźmin), Olive Gray (Half Moon Investigations), Yerin Ha (Reef Break), Bentley Kalu (Avengers: Age of Ultron), Kate Kennedy (Catastrophe), Charlie Murphy (Peaky Blinders) i Danny Sapani (Penny Dreadful).

Premiera dwóch pierwszych odcinków w Paramount+ już 8 lutego 2024 roku.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x