Obejmujemy Bykon patronatem medialnym!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że objęliśmy Bydgoski Konwent Multifandomowy patronatem medialnym! Jeżeli jeszcze nie wiecie, czym on jest, to jak najszybciej zajrzyjcie do naszego artykułu!

Bykon 2024 – wracamy do korzeni! Szósta edycja Bydgoskiego Konwentu Multifandomowego Bykon odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2024 roku! Tym samym konwent wróci do swoich wiosennych korzeni, jak podczas dwóch pierwszych edycji.

Bykon będzie miał miejsce w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 przy ul. Świętej Trójcy 37 w Bydgoszczy. Dla uczestników przygotowano wiele bloków tematycznych, takich jak popularnonaukowy, literacki, azjatycki, manga i anime czy fantastyka oraz sale z grami planszowymi, konsolowymi, muzycznymi, DDR, LARP i RPG. Nie zabraknie również sali integracyjnej i chillout roomu.

Do uczestnictwa w konwencie zapraszamy nie tylko osoby z Bydgoszczy i jej okolic, ale również z całej Polski. Wejściówki zwykłe oraz wejściówki z noclegiem są dostępne w preakredytacji na stronie internetowej. Będzie też możliwość kupienia ich na miejscu w trakcie trwania Bykonu.

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową organizatora oraz media społecznościowe:

https://www.bykon.pl/

https://www.facebook.com/Bykonkonwent/

https://www.instagram.com/bykon_konwent/

A jaki to ma związek z nami? Otóż my przypilnujemy, by trzeci weekend kwietnia nie wypadł wam z głowy oraz będziemy na bieżąco informować o nowinkach z przygotowań do Bykonu. Na początku maja możecie także spodziewać się od nas relacji z konwentu (zarówno tej fotograficznej, jak i opisowej).

Niech to będą magiczne chwile! Z kim widzimy się na miejscu?

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x