Nowości w HBO Max! 16-31 lipca

Żar leje się nie tylko z nieba – tego lata, na HBO Max robi się coraz bardziej gorąco! Platforma przedstawiła zapowiedzi na 16-31 lipca.

Programy i seriale:

Hollington Drive – Smutek ogarnia Hollington Drive, gdy 10–letni Alex Boyd znika, a siostry Theresa i Helen walczą o utrzymanie swojego życia i rodziny.
Co robimy w ukryciu V (What We do in the Shadows) – Zrealizowany w stylu dokumentu serial komediowy z elementami horroru, przedstawia nocne życie wampirów ze Staten Island.
MaTa (MaPa) – W pierwszym sezonie, Metin musi przyzwyczaić się do nowego życia, jako samotny rodzic po nagłej śmierci swojej dziewczyny Emmy.
Ty i ja (You & I) – Opowiedziane w dwóch oddzielnych liniach czasowych historie Bena, Emmy oraz Jess i tragedii, które ukształtowały ich życie.
Harley Quinn IV – Harley Quinn w końcu raz na zawsze zerwała z Jokerem i teraz próbuje zostać kryminalną królową Gotham City.
Nastoletnia Eutanazja II (Teenage Euthanasia) – Akcja serialu osadzona jest w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego.

Wybrane filmy:

Aftersun – Sophie analizuje ostatnie wakacje, które spędziła z ojcem dwadzieścia lat wcześniej. Wspomnienia prawdziwe i wyimaginowane wypełniają luki w jej pamięci.
Ucieczka od życia (Igby Goes Down) – Zbuntowany nastolatek wyrusza w podróż w nieznane, która raz na zawsze zmieni jego życie.
Nayola – Film zagłębia się w historię Angoli, opowiadając o losach trzech kobiet z tej samej rodziny, które nękane są przez 25–letnią wojnę domową.
Gdzie jest mój motor? (The Fence) – Akcja filmu rozgrywa się na ulicach Bristolu lat 80. i opowiada o 18–letnim chłopaku z klasy robotniczej, któremu skradziono nowy motocykl.
Operacja Camaron (Undercover Wedding Crashers) – Sebas zostaje wybrany przez policję, do udziału w poważnej misji: infiltracji zespołu, który gra na weselu córki niebezpiecznego handlarza narkotyków.
Dom wśród kaktusów (The House Among the Cactuses) – Emilio i Rosa stworzyli idealną rodzinę i wiodą harmonijne życie. Wszystko do czasu, pojawienia się zagubionego wędrowca, któremu postanawiają pomóc.
Żona na niby (Just Go With It) – Szalona komedia pomyłek z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, w rolach znajomych z pracy, którzy udają małżeństwo.
Ślepa wierzba i śpiąca kobieta (Blind Willow, Sleeping Woman) – Zagubiony kot, gadatliwa żaba i tsunami pomagają pracownikowi banku, jego sfrustrowanej żonie i schizofrenicznemu księgowemu w uratowaniu Tokio.
W imię Allaha (The Shift) – Dwóch nastolatków wchodzi do szkoły, aby przeprowadzić atak terrorystyczny. Sanitariusze nie podejrzewają, że ranny chłopak jest drugim terrorystą.
Jethica – Jessica żyje w strachu przed mężczyzną, który podąża za nią wszędzie. Bohaterka nawiązuje kontakt z przyjaciółką, której nie widziała od liceum.
Życie (Living) – Rok 1953. Doświadczony urzędnik z Londynu doznaje objawienia po otrzymaniu strasznej diagnozy.

Dokumenty:

Shaun White: król snowboardingu (Shaun White: The Last Run) – Shaul Schwarz i Christina Clusiau, podążają za trzykrotnym złotym medalistą Shaunem White’em, który walczy o swój ostatni występ na olimpiadzie.

Supermoce: Historia DC (Superpowered: The DC Story) – Trzyczęściowy serial dokumentalny, który prezentuje kompleksowe spojrzenie na kultowe postacie DC – ich wpływ na kulturę i trwałe dziedzictwo.

Złoty chłopak (The Golden Boy) – Dwuczęściowy film, który jest kroniką zawodowych triumfów i osobistych zawirowań, jednego z najpopularniejszych bokserów w historii – Oscara de la Hoya.

Po ugryzieniu (After the Bite) – Opowieść o tym, jak spokojne wody południowego Massachusetts stały się jednym z najpopularniejszych miejsc występowania żarłacza białego na świecie.

Dobre rady Johna Wilsona III (How to With John Wilson) – John Wilson kontynuuje swoją szczerą podróż do samopoznania, eksploracji i obserwacji, filmując życie innych nowojorczyków.

Nowości w lipcu dzień po dniu: 16-31 lipca

16 lipca

Hollington Drive, odc. 1-4

Aftersun

17 lipca

Ostatnie zamówienie: seryjny morderca w queerowym Nowym Jorku, odc. 2

Prawi Gemstonowie III, odc. 6

18 lipca

Cudotwórcy IV, odc. 2

Co robimy w ukryciu V, odc. 1-2

20 lipca

Mayans M.C. V, odc. 9

Shaun White: król snowboardingu, odc. 1-4

I tak po prostu… 2, odc. 6

Wojownik III, odc. 6

Pełny koło, odc. 3-4

Supermoce: Historia DC, odc. 1-3

Ucieczka od życia

21 lipca

Na planie XX, odc. 29

MaTa, odc. 1-6

MaTa II, odc. 1-6

Nayola

Gdzie jest mój motor?

Operacja Camaron

Dom wśród kaktusów

22 lipca

Teen Titans Go VII, odc. 33, 37-48

Teen Titans Go! Vs. Teen Titans

23 lipca

It Came From the Water

24 lipca

Ostatnie zamówienie: seryjny morderca w queerowym Nowym Jorku, odc. 3

Prawi Gemstonowie III, odc. 7

25 lipca

Cudotwórcy IV, odc. 3

Co robimy w ukryciu V, odc. 3

Złoty chłopak, odc. 1-2

27 lipca

Mayans M.C. V, odc. 10

Ty i ja, odc. 1-3

I tak po prostu… 2, odc. 7

Harley Quinn IV, odc. 1-3

Wojownik III, odc. 7

Pełne koło, odc. 5-6

Po ugryzieniu

Żona na niby

28 lipca

Na planie XX, odc. 30

Nastoletnia eutanazja II, odc. 1

Ślepa wierzba i śpiąca kobieta

W imię Allaha

Jethica

29 lipca

Monkie Kid II, 1-11

Alice i Lewis II, odc. 1-26

Dobre rady Johna Wilsona III, odc. 1

30 lipca

Życie

31 lipca

Ostatnie zamówienie: seryjny morderca w queerowym Nowym Jorku, odc. 4

Prawi Gemstonowie III, odc. 8-9

 

0
Would love your thoughts, please comment.x