„One Piece” live-action nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa!

Serial miał premierę zaledwie dwa tygodnie temu, a już potwierdzono oficjalnie powstanie drugiego sezonu!

Netflixowy hit cieszy się zaskakująco wysokim zainteresowaniem. Można stwierdzić, że niejako zdjął on klątwę ciążącą na dotychczasowych aktorskich ekranizacjach mang. Większość widzów twierdzi, że choć nie jest idealnie, to wciąż lepiej niż zakładali!

O tym, że światowy streamer zamówił dalszy ciąg przygód Luffy’ego i jego załogi poinformował sam ich autor, Eiichiro Oda. Udostępnione przez niego krótkie wideo przekazuje wiele informacji, w tym tą o pojawieniu się Choppera w nadchodzącej kontynuacji.

Jakiś czas temu twórcy oświadczyli, że scenariusz drugiego sezonu jest już skończony. Oznaczałoby to, że zdjęcia do drugiego sezonu mogłyby wystartować zaraz po zakończeniu trwającego obecnie strajku hollywoodzkich scenarzystów i aktorów. Steve Maeda, showrunner One Piece zakłada, że przy dobrych wiatrach fani będą mogli zobaczyć nowe odcinki za półtora roku. Już teraz w planach twórców jest 6 sezonów, a co niektóre źródła podają, iż może być ich aż 12! Choć sam materiał źródłowy pozwala na znacznie więcej części.

 

Serial aktorski One Piece powstaje we współpracy z wydawnictwem Shueisha. Produkowany jest przez Tomorrow Studios oraz Netflix. W rolach głównych występują: Iñaki Godoy (Monkey D. Luffy), Mackenyu (Roronoa Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacob Romero (Usopp) oraz Taz Skylar (Sanji). Scenarzystami są Matt Owens i Steven Maeda. Produceni wykonawczy to: Eiichiro Oda, Marty Adelstein i Becky Clements. Pozostali ogłoszeni członkowie obsady: Vincent Regan, Ilia Isorelýs Paulino, Morgan Davies, Aidan Scott, Langley Kirkwood, Jeff Ward, Celeste Loots, Alexander Maniatis, McKinley Belcher III, Craig Fairbrass, Steven Ward i Chioma Umeala.

 

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x