Ostatnie wakacje, zanim pojawi się ORA… Z nowym utworem!

Rita Ora zawzięcie przygotowuje się do wydania swojej trzeciej, solowej płyty. Z udostępnionych przez wokalistkę informacji wynika, że korzysta z ostatnich wolnych dni wakacji i już niebawem pochwali się nowym singlem.

Poprzednia era pozwoliła wokalistce na ogłoszenie jej piosenek międzynarodowymi hitami. Single Your SongAnywhere czy Let Me Love You spotkały się z dobrym przyjęciem ze strony fanów. Później artystka przeszła do prac nad muzycznym następcą krążka Phoenix. W międzyczasie wzięła udział w kilku muzycznych współpracach, które zaowocowały takimi hitami jak Ritual czy Carry On, a w marcu tego roku ukazał się premierowy singiel How To Be Lonely, który został stworzony we współpracy z wokalistką Lewis Capaldi.

Teraz, aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, Rita Ora za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wstawiła intrygującego posta sugerującego, że już wkrótce rozpocznie nową muzyczną erę i prawdopodobnie wyda zupełnie nowy singiel. Tajemnicze zdjęcie zostało opatrzone wymownym podpisem „Kiedy wiesz, że to twoje ostatnie wakacje, zanim pojawi się ORA”. Na razie nie znamy szczegółów nowej piosenki. Wiadomo jednak, że według wstępnych planów premiera nowego longplaya Rity zaplanowana jest jeszcze w tym roku.

https://www.instagram.com/p/CDhKBDWjcx4/?igshid=dsuiljggkcba

Miłośniczka filmów i książek romantycznych. W wolnych chwilach zajmuję się muzyką i sztuką szeroko pojętą. Od pewnego czasu w Internecie można mnie spotkać pod pseudonimem Nudati.
0
Would love your thoughts, please comment.x