Penn Badgley jako Redd Richards w MCU?

Gwiazda serialu Ty rozmawia z Marvel Studios o jego potencjalnym występie w tym uniwersum. Prawdopodobnie będzie to rola członka Fantastycznej Czwórki.

Pierwsza rodzina Marvela otrzymała swój debiut na wielkim ekranie w 2005 roku, a dwa lata później stworzony został sequel. W 2015 roku powstał reboot serii, który dostał negatywne oceny, przez co nie podjęto działań co do rozbudowania tej sagi. W filmie Doktor Strange w Multiwersum Obłędu w krótkiej roli epizodycznej Pana Fantastycznego pojawił się John Krasinski.

Według Devina Faraci’ego, czyli dobrze poinformowanego dziennikarza popkulturowego, w roli Reeda Richardsa mamy zobaczyć Penna Badgleya. Według plotek studio Marvel rozmawiało z aktorem o jego angażu w uniwersum. Oto co powiedział dziennikarz w podkaście Marvelvision:

Ten facet [Penn Badgley] z serialu Ty, który prawdopodobnie ma już tę rolę, szczerze mówiąc. On po prostu jest wspaniały, to dobry wybór i bardzo dobry aktor.

Pomimo dużej sprawdzalności pogłosek tego dziennikarza należy brać tą informację z dystansem i nie koniecznie może okazać się prawdą. Już we wrześniu studio Marvel przedstawi kolejne informacje związane ze swoim uniwersum podczas D23. Możemy przypuszczać, że zostanie przedstawiony nam skład Fantastycznej Czwórki.

0
Would love your thoughts, please comment.x