Plotki głoszą, że Tom Holland wróci w filmie z 2023 roku

Jak donoszą nowe pogłoski, w tym roku będziemy mogli zobaczyć aktora w jednej z produkcji Marvela.

W XXI wieku otrzymaliśmy trzy wersje Petera Parkera. Na początku, w latach 2002-2007 w tę rolę wcielał się Tobey Maguire, następnie w dwóch filmach: z 2012 i 2014, zobaczyliśmy Andrew Garfielda, a teraz pajęczaka gra Tom Holland. W filmie Spider-Man: bez drogi do domu, ku wielkiej uciesze fanów, mogliśmy zobaczyć wszystkie wymienione generacje Spider-Mana. Był to ostatni film, w którym widzieliśmy Hollanda w Marvelu. Kiedy zobaczymy go po raz kolejny? Możliwe, że już wkrótce.

Według jednego ze znanych informatorów z branży superbohaterskiej, jeszcze w tym roku Tom Holland pojawi się na ekranach kin. Jeff Sneider twierdzi, że pojawi się on w animowanym filmie Spider-Man: poprzez multiwersum. Nie będzie on jednak wygenerowany rysunkowo. To animowany Miles Morales ma się pojawić w świecie live-action. Prawdopodobnie to był powód, dla którego premiera została przesunięta.

Pod koniec ubiegłego roku, The Cosmic Circus jako pierwsze informowało, że Holland jest zaangażowany w projekt. Wszyscy myśleli, że będzie jedynie podkładał głos pod swoją wersję Petera Parkera. Jeśli doniesienia się sprawdzą, będzie to ciekawy zabieg, gdzie animowana postać pojawi się na moment w rzeczywistym świecie.

Niemniej jednak trzeba te informacje traktować jako plotki i wyczekiwać oficjalnych informacji bądź premiery filmu, która nastąpi już 2 czerwca 2023 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x