Poznaliśmy obsadę „Fantastycznej 4” w MCU

Marvel Studios ostatnio bardzo rozpieszcza swoich widzów. Fani nie mają zdecydowanie na co narzekać, ponieważ po niedawnej premierze ciepło przyjętego, trailera Deadpool & Wolverine, studio podzieliło się kolejną bombą.

Zaraz po tym jak na słynnym panelu Kevina Feigiego w 2019 ogłoszono, że Fantastyczna 4 powróci na wielki ekran, w fandomie ruszyła dyskusja, którzy aktorzy i aktorki idealnie pasowaliby na członków kultowej drużyny Marvela. Jednak nadszedł kres spekulacji, ponieważ studio wreszcie ogłosiło oficjalną obsadę.

W wersji MCU Pierwszej Rodziny Marvela zobaczymy: Pedro Pascala (Mandalorian, The Last of Us, Narcos) jako Mr. Fantastica, Vanessę Kirby (Mission Impossible: Dead Reckoning, Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw, Napoleon) jako Niewidzialną Kobietę, Josepha Quinna (Stranger Things) jako Ludzką Pochodnię oraz Ebona Moss-Bachracha (The Bear) w roli Stwora.

Niestety na ten moment nie wiemy za wiele na temat fabuły filmu w reżyserii Matta Shakmana. Design artu oraz loga filmu może sugerować, że fabuła będzie działa się w przeszłości, konkretnie to w latach 60., jednak nie mamy na ten temat żadnych jakkolwiek wiarygodnych doniesień.

Film trafi do kin 25 lipca 2025 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x