Rozpoczęcie scenariusza i castingu do „Fantastycznej Czwórki”

Jak donosi jedno z rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji o Marvelu, zarówno prace nad scenariuszem, jak i castingiem do filmu dopiero się zaczynają.

Pierwszy raz o reboocie pierwszej rodziny Marvela usłyszeliśmy podczas San Diego Comic Con w 2019 roku. Kevin Feige ogłosił wtedy, że wraz z przejęciem studia Fox otrzymamy w przyszłości film o tej drużynie. Podczas SDCC w 2022 roku poinformowano, że będzie to pierwszy projekt 6. fazy.

Jak donosi Deadline, Jeff Kaplan i Ian Springer są gotowi, aby napisać scenariusz. Podobno ta dwójka pracowała nad ponownym uruchomieniem F4, a także nad umiejscowieniem filmu w czasie, zanim Matt Shakman został reżyserem.

Kolejne informacje mówią o tym, że obsada Fantastycznej Czwórki nie była jeszcze gotowa podczas D23. Dopiero teraz Kevin Feige wraz z Mattem Shakmanem mają zająć się jej kompletowaniem. Pojawiły się plotki o możliwych castingach Penna Badgleya czy Jodie Comer.

Premiera zapowiedziana jest na 8 listopada 2024 roku. Będzie to pierwszy film 6. fazy projektów Kinowego Uniwersum Marvela.

0
Would love your thoughts, please comment.x