Salih Bademci zbiera owoce swojego sukcesu

Ten rok ewidentnie należy do Salih’a Bademci. Aktor zbiera teraz owoce swojego sukcesu.

Aktor w 2021 roku wystąpił w kilku projektach. Najwięcej mówiło się o jego rolach w Yalanci, Kulüp oraz w Ilk Ve Son. Bohaterowie Salih’a z tych produkcji to bardzo odmienne postacie – psychopatyczny Mehmet Emir, wrażliwy artysta Selim i romantyczny Baris.

Role tak różne, a tak wybitne sprawiły, że Salih został doceniony przez magazyn GQ. Kilka dni temu odebrał nagrodę Człowieka Roku 2021 w kategorii aktor.

https://m.youtube.com/watch?v=w_SwQLWdGjE&feature=youtu.be

Największy splendor spada na aktora za śpiewającą rolę Selima Songüra w serii Kulüp. Ta rola to majstersztyk, gdyż Salih pokazał także swój unikalny talent wokalny. Na pytania dotyczące dalszej kariery w tym kierunku odpowiada, że jest to jednorazowa przygoda i nie ma w planach wydania albumu.

Jako Selim Songür Bademci nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, gdyż w styczniu 2022 roku ma pojawić się na Netflix drugi sezon serialu.

Salih Bademci urodził się w 1984 roku w Izmirze. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów ostatnich lat. Pierwszy raz na planie filmowym pojawił się już w 1994 roku, w Mıymülüklar Kraları. W 2007 roku zadebiutował w produkcji telewizyjnej rolą Muzaffer’a w Elveda Rumeli. 

Gwiazda aktora rozbłysła w roku 2011 wraz z produkcją Öyle Bir Geçer Zaman ki. Wielkim przełomem w karierze Saliha okazał się jednak rok 2015, gdy otrzymał angaż do Kiralik Ask. Sam serial odniósł wielki sukces i wyznaczył nowy trend w tureckich serialach. Z kolei drugoplanowa rola Sinana Karakaya przyniosła Salihowi międzynarodową rozpoznawalność.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x