Serial animowany o Tianie ukaże się w 2024 roku!

Courtesy of Walt Disney Co./Everett Collection

Produkcja ma spore opóźnienie, ale w końcu coś się ruszyło. O stworzenie scenariusza poproszono scenarzystę Nocnej mszy.

Program pierwotnie ogłoszono w 2020 roku, a według najnowszych wieści ma pojawić się w 2024 roku – ogłosił Joyce Sherri, główna scenarzystka i reżyserka, o czym po raz pierwszy poinformowała Variety. Wcześniej odpowiadała za scenariusze do miniserialu grozy Netflix, Nocna msza Mike’a Flanagana. Napisała i wyreżyserowała także filmy krótkometrażowe, takie jak Piękna i bestia, Forever, Down, Down, Dziecko i Spółka rodzinna.

Tiana jest opisywana jako komedia muzyczna z udziałem ukochanej restauratorki z Księżniczki i żaby. Anika Noni Rose (Power) po raz kolejny podkłada głos tytułowej bohaterce serialu, która „wyrusza na wielką nową przygodę jako nowo koronowana księżniczka Maldonii”. Jednak wkrótce, odzywa się do niej przeszłość z Nowego Orleanu.

Nathan Curtis zajmie się produkcją, a Jennifer Lee i Stella Meghie będą producentami wykonawczymi.

Wcześniej Disney+ ogłosił również kontynuacje takich filmów jak, Zwierzogród, Wielka szóstka, Auta i Moana. Pierwsze trzy zostały już wydane, podczas gdy Moana wciąż czeka na swój serialowy debiut.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x