Sexify. Polski serial oryginalny na Netflix.

Niedawno Netflix  ogłosił wzbogacenie platformy o polski, oryginalny serial ,, Sexify”. Historia tego komediodramatu zostanie opowiedziana w ośmiu odcinkach, a premiera będzie miała miejsce jeszcze w 2020 roku. Za reżyserię i scenariusz serialu odpowiadają Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska.

Fabuła serialu:

Paulina, Natalia i Monika biorą udział w prestiżowym , studenckim konkursie na najlepszy start-up. Ich projekt zatytułowany ,,Sexify” ma być rewolucyjnym powiewem świeżości w życiu erotycznym. Jednak żeby wygrać studentki muszą zgłębiać tajniki świata seksualnego , jak i poznać siebie nawzajem. Sexify to prowokująca i humorystyczna opowieść o życiu młodych dziewczyn i współczesnym dojrzewaniu , oraz odkrywaniu własnej seksualności.

Bohaterki:

Natalia –  w tę rolę wciela się Aleksandra Skraba. Natalia to 23- letnia studentka informatyki. Zdeterminowana i ambitna dziewczyna z małego miasta, zrobi wszystko aby wygrać konkurs.

Paulina – w tej roli obsadzona jest Maria Sobocińska. Studentka chemii i najlepsza przyjaciółka Natalii ,już z czasów liceum. Dołącza do projektu z nadzieją na uratowanie swojego związku.

Monika – gra ją Sandra Drzymalska. Koleżanka z akademika Natalii, nie przykłada się do nauki. Ma jednak inne doświadczenia przez co w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

0
Would love your thoughts, please comment.x