„She-Hulk” otrzymała plakat, zwiastun i oficjalny opis!

0
48
She-Hulk

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami serial ma wystartować 17 sierpnia i będzie miał aż 9 odcinków!

Dwa tygodnie temu skończyła się ostatnia produkcja Marvel Studios – Moon Knight – jednak pustka nie potrwa długo. 6 czerwca na Disney + zadebiutuje Ms. Marvel, na którą czekam najbardziej. Natomiast w połowie sierpnia poznamy kolejną nowicjuszkę w MCU. Ladies and gentlemans, przedstawiam Wam Jennifer Walters, najpopularniejszą prawniczkę Marvel Comics, a po godzinach She-Hulk!

Zwiastun potwierdza to, co już wcześniej widzieliśmy, ale dodaje też parę nowych smaczków. Zapowiada się obiecująco.

A oto i oficjalny opis serialu prosto z Disney+:

She-Hulk: Attorney at Law podąża za Jennifer Walters, gdy lawiruje po skomplikowanym życiu samotnej, trzydziestokilkuletniej prawniczki, która jest również zieloną, mierzącą metr siedemdziesiąt centymetrów olbrzymką. Dziewięcioodcinkowa seria wita wielu weterynarzy MCU, w tym Marka Ruffalo jako Smart Hulka, Tima Rotha jako Emila Blonsky’ego / The Abomination i Benedicta Wonga jako Wonga. W obsadzie znaleźli się także Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass i Renée Elise Goldsberry.

To kolejna produkcja w której pojawi się nowy Najwyższy Czarodziej. Wygląda na to, że aktor miał rację, gdy mówił, że czwartą fazę można nazwać „fazą Wonga”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments