„She-Hulk” – wszystko, co wiemy do tej pory

She-Hulk

She-Hulk jest jednym z wielu nadchodzących projektów Marvela i będzie debiutem tytułowej postaci w MCU.

Marvel w tym roku rozwija kinowy wszechświat, przedstawiając nam kolejne niesamowite postacie takie jak Moon Knight, Ms. Marvel, czy Echo. Dzisiaj przedstawimy Wam wszystko, co wiemy na temat She-Hulk.

Data premiery:                                                                                                        Jedyne, co wiemy, póki co na temat daty, to fakt, że jest planowana w 2022 roku. Plotki głoszą, że She-Hulk pojawi się w sierpniu lub wrześniu, jednakże nie jest to potwierdzona informacja. Dodatkowo nie wykluczamy zmian z powodu wzrostu zakażeń wirusem COVID-19.

She-Hulk to dziesięcioodcinkowy dramat, który zabiera nas z powrotem do świata Hulka. Jennifer Walters, prawniczka, będzie starać się pogodzić życie prywatne z nowo odkrytymi mocami. Co prawda nie mamy jeszcze pełnego zarysu fabuły, ale Kevin Feige poinformował, czego mamy się spodziewać.

Feige o She-Hulk podczas Disney+ Day 2021:

   „Ponieważ Jennifer Walters jest prawniczką specjalizującą się w sprawach prawnych, skoncentrowanych na superbohaterach, nigdy nie wiesz, jakie postacie Marvela pojawią się z odcinka na odcinek”.

O wszystkich szczegółach dotyczących fabuły, będziemy informować na bieżąco.

Trailer:

 

0
Would love your thoughts, please comment.x