Silk City i Ellie Goulding stworzą duet!?

Amerykański producent muzyczny, Diplo, przez media społecznościowe podsycił krążące w sieci informacje o nowym singlu duetu Silk City, w którym dołączy Mark Ronson. Wszystko wskazuje na to, iż wkrótce usłyszymy efekt ich współpracy z brytyjską wokalistką – Ellie Goulding.

Jakiś czas temu udostępniono pierwsze, nieoficjalne informacje dotyczące reaktywacji projektu Silk City (Mark Ronsona i Diplo). Ten drugi, który jest odpowiedzialny między innymi za hit Close to me Ellie Goulding, opublikował niejasny filmik z Markiem. W opisie filmiku znajdowały się dwie frazy: „new Silk Cityc” i „it’s been a while”. Sugeruje to pracę duetu nad ich nowym wspólnym singlem. Wszystko wskazuje na to, że tym razem na wokalu pojawi się nie kto inny jak Ellie Goulding, ponieważ w tle można usłyszeć fragment utworu z jej charakterystyczną barwą głosu. Komentarze dyrektora wytwórni płytowej Ellie jeszcze bardziej potwierdzają rzetelność tych wieści. Oznajmił on, że artystka w tym roku podzieli się jeszcze ciekawymi współpracami muzycznymi.

We wrześniu 2018 roku ukazał się ostatni wielki hit duetu Silk City zatytułowany Electricity z gościnnym udziałem innej brytyjskiej gwiazdy Duy Lipy, który odniósł spory sukces komercyjny i podbił listy przebojów na całym świecie. Natomiast Ellie Goulding w lipcu tego roku wydała długo oczekiwany przez fanów album Brightest Blue, który spotkał się z aprobatą krytyków muzycznych i dotarł między innymi do pierwszego miejsca zestawienia Official Charts jako najpopularniejsza płyta w Wielkiej Brytanii.

https://twitter.com/GouldingGifs/status/1297871592119205888?s=20

 

Miłośniczka filmów i książek romantycznych. W wolnych chwilach zajmuję się muzyką i sztuką szeroko pojętą. Od pewnego czasu w Internecie można mnie spotkać pod pseudonimem Nudati.
0
Would love your thoughts, please comment.x