„Strażnicy Galaktyki vol. 3” – Już wkrótce na Disney+

Strażnicy Galaktyki vol. 3 wkrótce przylecą na Disney+! Kto nie był w kinie, ma okazję zobaczyć epickie zakończenie ich przygód.

Przygotujcie się na ostatnią przygodę z Chrisem Prattem, Dave’em Bautistą, Pomem Klementieffem i nie tylko.

Czekanie się zakończyło, czas start! Niezależnie od tego, czy widziałeś film na wielkim ekranie, czy to dopiero twój pierwszy seans, ostatniej części Jamesa Gunna nie możesz przegapić. Od 2 sierpnia 2023 roku będzie ona dostępna na platformie Disney+.

W Strażnikach Galaktyki vol. 3 widzowie dowiadują się więcej o traumatycznej historii Rocketa Raccoon. Gdy przeszłość zaczyna go doganiać, przyjaciele ruszają mu na pomoc. Przy czym nie zabraknie śmiesznych sytuacji i wzruszających scen. Zobaczcie sami czy strażnikom uda się ocalić Rocketa.

James Gunn zadbał także o iście gwiazdorską obsadę. W filmie wystąpili: Nathan Fillion, Sean Gunn, Sylvester Stallone, Maria Bakalova i Daniel Melchior.

 

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x