Studio Marvel rezygnuje ze swojego panelu na San Diego Comic-Con 2023

Nowe rozczarowujące doniesienia wskazują na to, że w to lato Kevin Feige nie przekaże nam nowych informacji z MCU w hali H konwentu.

Od kilku lat Marvel Studios jest obecne na jednym z największych wydarzeń w całym roku, czyli San Diego Comic Con. Kevin Feige ma wtedy możliwość głośnego zaprezentowania swoich kolejnych produkcji w ramach franczyzy MCU. Możliwe, że w tym roku się tego nie doczekamy.

Jak donosi serwis The Wrap, studio Marvel nie zorganizuje wydarzenia panelowego w hali H na tegorocznym San Diego Comic-Con, który ma się odbyć w dniach 20-23 lipca. Fani liczyli przede wszystkim na ogłoszenie kolejnych produkcji z 6. fazy MCU oraz poznanie obsady Fantastycznej Czwórki.

Jednak nie wszystko stracone, ponieważ Marvel ma być obecny ogólnie na konwencie i ogłosić kilka nowych informacji. Nie będzie to jednak tak wielka prezentacja, jak w poprzednich latach. Studio skłoniło na podjęcie takiej decyzji przez cały czas trwający strajk scenarzystów oraz potencjalny, kolejny protest, tym razem aktorów.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x