Odwiedzimy świat Spider-Punka w „Beyond the Spider-Verse”

W trzeciej części przygód Milesa Moralesa mamy zobaczyć świat, z którego pochodzi jeden z wariantów Spider-Mana – Hobbie.

Spider-Man: poprzez multiwersum okazało się wielkim hitem. Oceniany jest pozytywnie zarówno przez fanów, jak i krytyków. Chwalony za między innymi odpowiednie wprowadzenie innych wariantów pajączka, w tym Hobiego Browna, który jak się okazuje, w trzeciej części dostanie jeszcze więcej czasu i poznamy lepiej jego rzeczywistość.

W nowym wywiadzie dla Deadline, producenci Spider-Man: Across the Spider-Verse, Phil Lord i Christopher Miller, zdradzili, że odwiedzimy świat Spider-Punka:

Tak, więc wizyta w świecie Spider-Punk to tylko jedna z wielu szalonych, międzywymiarowych przygód, które przeżyjemy w następnej części. Będzie to więc zupełnie nowa uczta dla oczu.

Wielu fanów prawdopodobnie wybrałoby Hobiego Browna jako numer jeden, jeśli chodzi o ulubieńca wśród nowych twarzy w Spider-Man: poprzez multiwersum. Nie tylko skradł show od momentu, gdy pojawił się na ekranie, ale jego wyjątkowa animacja jest równie znakomita. Wiadomość, że trzeci film przeniesie historię na Ziemię-138, nawet jeśli tylko na krótko, ucieszy wielu.

Zobacz także:

„Spider-Man: Poprzez multiwersum” — tego nie wiedziałeś!

Otrzymamy film aktorski o Milesie Moralesie oraz Spider-Woman

To już potwierdzone! Świat Venoma w „Spider-Man: poprzez multiwersum”

0
Would love your thoughts, please comment.x