niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyTeyonah Parris o tym jak "WandaVision" wpływa na "The Marvels"

Teyonah Parris o tym jak „WandaVision” wpływa na „The Marvels”

Aktorka, która w Marvel Cinematic Universe wciela się w postać Monici Rambeau, opowiada o nowym filmie.

Kobieta pierwszy raz pojawiła się we wspomnianym serialu na Disney+. Próbowała pomóc Wandzie i wierzyła, że nie jest złą osobą. Przechodząc trzy razy przez Westview, zyskała moce Photona.

Podczas wywiadu grupowego z obsadą The Marvels prowadzonego przez Entertainment Weekly Parris powiedziała o złożonych relacjach między Monicą a Carol:

Myślę, że po zakończeniu WandaVision zobaczymy jakieś napięcie między Carol a Monicą oraz, że te dwie postacie spotkają się ponownie i poradzą sobie z takimi sprawami.

Reżyserka Nie DaCosta kontynuowała rozmowę, wyjaśniając jak obecność Kamali komplikuje relacje między kobietami:

Podczas gdy Carol i Monica muszą ponownie odnowić relację po takiej długiej rozłące, mamy Ms. Marvel, która ubóstwia Carol tak jak Monica, gdy była młodsza. Masz tych dwoje dorosłych, którzy muszą pogodzić swoją relację, podczas gdy ta młodsza osoba również ma związek z nimi, który odzwierciedla sposób, w jaki były razem Monica i Carol. Dlatego uważam, że naprawdę interesujące jest widzieć ich razem i jak stają się siostrami z własnymi różnymi punktami widzenia. Właściwie to naprawdę miłe, zabawne i bardzo słodkie patrzeć, jak wszyscy razem pracują.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 28 lipca 2023 roku. Według plotek pierwszy akt ma mieć charakter musicalu, czego jeszcze nie było w MCU.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x